e-Dziennik LIBRUS

Hasło:

Tygodniowe Menu

- ZOBACZ JADŁOSPIS -

(tygodniowe Menu udostepniane jest na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Gdowie oraz dostepne jest w kuchni)

Cennik posiłków dla uczniów (zmiana cennika od 13 lutego 2023 r.) :

I danie (zupa) - 2 zł
II danie (+ kompot) - 5 zł
zestaw (I i II danie + kompot) - 7 zł

Zakup posiłków jest możliwy tylko i wyłącznie za cały miesiąc. Nie ma możliwości zakupu pojedynczych obiadów. Płatności będzie można dokonywać tylko i wyłączenie PRZELEWEM na konto bankowe szkoły :

93 85910007 0070 0121 2139 0003.

W tytule przelewu prosimy o wpisanie: imię i nazwisko dziecka, klasa, miesiąc od rok.

Przelewy należy dokonywać do 25 dnia poprzedzającego miesiące. Płatności po terminie nie będą uwzględniane.

Cennik dla pracowników szkoły (nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni):

Cały pakiet ( zupa + drugie danie) – 16,00 zł ( koszt opakowania wliczony w cenę !!!)

W przypadku zakupu pojedynczych dań :

Zupa  – 4,00 zł za opakowanie

Drugie danie – 12,00 zł za opakowanie

W pliku "IOD-SP..." znajdują się dane kontaktowe Inspektora Danych Osobowych, do którego można zgłaszać wszelkie nieprawidłowości związane z ochrona danych osobowych przetwarzanych przez Szkołę Podstawową w Książnicach.

IOD-SP_Ksiaznice.PDF  --

W poniższych linkach znajdują się klauzule dotyczące Ochrony Danych Osobowych, m. in. o pozyskiwaniu i przetwarzaniu danych osobowych przez Szkołę Podstawową im. Świętej Kingi w Książnicach.

Informacja_RODO_-_dla_rodzicow_i_opiekunow.pdf

Informacja_RODO_-_dla_pozostalych_osob.pdf

Klauzula informacyjna dotycząca monitoringu wizyjnego w Szkole.

klauzula-monitoring-SP_Ksiaznice.pdf

Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. Świętej Kingi w Książnicach

Książnice 191, 32-420 Gdów

Gmina Gdów

powiat wielicki, woj. małopolskie

tel. / fax  12 251 92 62

e-mail: sekretariat@spksiaznice.pl

• Po zajęciu 2 miejsca w gminie i awansie na zawody powiatowe drużyna naszych chłopaków w składzie Kacper Martyka, Cyprian Kwinta, Filip Kural, Michał Puchal, Maksymilian Pączek oraz Paweł Boguta zostali V drużyną w powiecie wielickim !

• 12 kwietnia na Gdowskim Zarabiu odbyły się gminne zawody w Drużynowych Biegach Przełajowych !

Znakomicie spisała się nasza najmłodsza drużyn (4 klasa i młodsi) zdobywając drugie miejsce i awansując do zawodów powiatowych ! Ekipa w składzie: Kacper Martyka, Maksymilian Pączek, Michał Puchal, Cyprian Kwinta, Filip Kural oraz Paweł Boguta przegrała tylko ze szkołą w Gdowie.

Indywidualnie wysokie miejsca zajęli:

Szczepan Woźnica - 4 miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej chłopców

Gabriela Kwinta - 6 miejsce Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt

• Kwiecień jest wyjątkowym miesiącem ponieważ jest miesiącem świadomości Autyzmu. Nasi uczniowie nie zapomnieli o tym. Klasa VI zorganizowała apel na którym pokrótce przedstawiła najważniejsze informacje o autyzmie. W tym dniu odwiedzili nas również Podopieczni Fundacji w Podolanach i wspólnie zaśpiewaliśmy piękną piosenkę zespołu De Mono. Następnie symbolicznie wypuściliśmy różowo-niebieskie baloniki do nieba aby pokazać naszą solidarność z osobami autystycznymi. To był ważny dla nas dzień. Mamy nadzieję, że każdy zapamięta go na długo i będzie pamiętał czym jest autyzm.

• Dnia 9 kwietnia odbyło się spotkanie z Panią Marią Kowalską - Karatayli ze Stowarzyszenia Książnice Nad Rabą.

Tematem spotkania były książnickie legendy, tradycje i miejsca niezwykłe w naszej okolicy. W formie prezentacji oglądneliśmy: mapę Książnic z "lotu ptaka", dzielnice wsi i pochodzenie ich nazw, tereny z pozostałościami stawów, które kiedyś były zasiedlone rodzinami pochodzącymi z Austrii oraz poznaliśmy historię Kapliczki Matki Boskiej Miłosiernej.

Również Pani Maria pokazywała i opowiadał o miejscowych bagnach, o diabelskim kamieniu na Zorzycach oraz o grodzisku na Chełmie.

• W ramach akcji zbieramy Elektośmieci nasza szkoła zebrała 3,5 tony! Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za zaangażowanie w szkolną akcję.

Dzięki Naszej postawie Nadleśnictwo Biała Podlaska będzie mogła posadzić 1850 drzew. Również nasza szkoła otrzymała bon w sklepie Express Office.

• 27 marca br. w naszej szkole odbył się etap szkolny Powiatowego Konkursu Matematycznego RACHMISTRZ. Wzięło w nim udział dwanaścioro uczniów klas 4-8.

Poniżej reprezentanci poszczególnych klas:

Klasa 4 – Zofia Długosz

Klasa 5 – Daria Bochus, Piotr Ponisz, Nikodem Sonik, Damian Wekwerth

Klasa 6 – Amelia Boguta, Antoni Seweryn, Dawid Szewczyk

Klasa 7 – Filip Kilijański, Gabriela Kwinta

Klasa 8 – Kacper Ryba, Szczepan Woźnica

Do etapu gminnego ww. konkursu mógł zakwalifikować się tylko jeden uczeń danej klasy z najwyższą ilością punktów, jednak nie mniejszą niż 60% możliwych do otrzymania punktów.

Realizowane Programy, Nasi Partnerzy

Przejdź do strony z informacjami o programie "Umiem pływać"