MENU

• V miejsce w powiecie
    Po zajęciu 2 miejsca w gminie i awansie na zawody powiatowe drużyna naszych chłopaków w składzie Kacper Martyka, Cyprian Kwinta, Filip Kural, Michał Puchal, Maksymilian Pączek oraz Paweł Boguta zostali V drużyną w powiecie wielickim !
    17.04.2024 12:55 | więcej »
  • Drużynowe Biegi Przełajowe

12 kwietnia na Gdowskim Zarabiu odbyły się gminne zawody w Drużynowych Biegach Przełajowych !

Znakomicie spisała się nasza najmłodsza drużyn (4 klasa i młodsi) zdobywając drugie miejsce i awansując do zawodów powiatowych ! Ekipa w składzie: Kacper Martyka, Maksymilian Pączek, Michał Puchal, Cyprian Kwinta, Filip Kural oraz Paweł Boguta przegrała tylko ze szkołą w Gdowie.

• Gminne zawody w piłce nożnej halowej

2 października byliśmy gospodarzami Gminnych zawodów w piłce nożnej halowej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Rywalizowała 7 szkół: Książnice, Wiatowice, Jaroszówka, Szczytniki, Gdów, Winiary oraz Zręczyce.

Zwyciężczyniami zostały uczennice SP Gdów. Nasze dziewczyny zajęły 3 miejsce w grupie A i odpadły z dalszej rywalizacji.  Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom sportowej rywalizacji w duchu gry fair play. Było nam niezmiernie mio gościć i oglądać najlepsze zawodniczki Gminy Gdów w akcji.

02.10.2023 13:46 | więcej »
  • Miłosz Lemiowski z brązowym medalem Mistrzostw Polski

Nasi uczniowie rozwijają się nie tylko w szkolem, ale również poza muarami. Miłosz Lemiowski  uczeń klasy IV, który trenuję kickboxing zdobył brązowy medal na MISTRZOSTWACH POLSKI. W swojej kategorii jest trzecim zawodnikiem w Polsce!

Mistrzostw Polski odbyły się w Bałtowie w dniach 2-4 czerwca.

Miłoszowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

13.06.2023 08:22 | więcej »
  • Puchar Tymbarku

Rprezentacja naszej szkoły w składzie: Jan Szostak, Norbert Rajca, Dawid Rajca, Maksymilian Pączek, Kacper Martyka, Arkadiusz Smaga, Paweł Boguta, Jan Wojdyła oraz Cyprian Kwinta uczestniczyli w gminnych eleminacjach o Puchar Tymbarku pod patronatem PZPN.

Nasi chłopcy zajęli IV miejsce przegrywając miejsce na podium tylko różnicą bramkową.

19.04.2023 08:55 | więcej »
  • Gminne Wiosenne Biegi Przelajowe

13 kwietnia na zarabiu odbyły się gminne wiosenne biegi przełajowe.

Wyniki naszych uczniów:

Igrzyska Młodzieży Szkolnej: Chłopcy 3 miejsce

Igrzyska Dzieci Dziewczęta Starsze: 3 miejsce

Igrzyska Dzieci Chłopcy młodsi: 3 miejsce (najlepszy Kacper Martyka zajął wysokie 6 miejsce indywidualnie)

13.04.2023 13:41 | więcej »
  • Nasze absolwentki z wyróżnieniami!

Zofia Wojdyła oraz Anna Janik znalazły się na podium w podsumowaniu rywalizacji szkół klas VII-VIII w roku szkolnym 2021/2022.

Dziewczyny zajęły odpowiedniu drugie i trzecie miejsce w gminie! Nasze reprezentantki w zeszłym roku wygrały zawody gminne w piłce nożnej halowej oraz piłce nożnej orlikowej. W zawodach powiatowych zajęły wysokie drugie miejsce.

Serdecznie gratulujemy naszym absolwentkom i życzymy jeszcze większych sukcesów na dalszym eatpie nauczania .

07.03.2023 10:56 | więcej »
  • Natalia Antkiewicz i Fabian Mularz z awansem na zawody powiatowe !

17 lutego w Szkole Podstawowej odbyły się gminne zawody drużynowe i indywidualne w Tenisie Stołowym.

W ryrwalizacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej znakomite 4 miejsce u dziewczyn zajęła Natalia Antkiewicz, a 6 miejsce u chłopców zajął Fabian Mularz. Oboje wystartują w zawodach powiatowych, które odbędą się 28 lutego w Koźmicach Wielkich.

17.02.2023 14:37 | więcej »
  • Remont Sali gimnastycznej

Dzisiaj nastąpiło zakończenie prac remontowych w sali gimnastycznej naszej szkoły. Sala został odmalowana przez firmę Pana Łukasza Cebulę natomiast cyklinowaniem parkietu zajęła się firma Pana Mariusza Szczurka, którym bardzo dziękujemy za zaangażowanie w prace remontowe.

Od jutra dzieci będą mogły ćwiczyć na pięknej sali gimnastycznej, a przyświecać im będzie nowe motto:

"Sport ma ogromną moc i może być źródłem energii do pozytywnych przemian"

11.01.2023 12:28 | więcej »
  • 5 miejsce w Koszykówce

W Hali sportowej w Gdowie odbyły  zawody w piłce koszykowej Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Nasze drużyny dzielnie walczyły zajmując 5 miejsce.

13.12.2022 11:55 | więcej »
  • Mistrzostwa Szkoły - zwis na drążku
    Za nami pierwszy etap zmagań w ramach cyklu Małe Mistrzostwa Szkoły. Pierwszym etapem była wewnątrzszkolna rywalizacja o tytuł Mistrza Szkoły w zwisie na drążku. Najlepszymi uczniami okazali się Hubert Pilch wygrywając kategorię chłopców Natomiast w kategorii dziewcząt najlepsza okazała się Natalia Antkiewicz. Najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy. Gratulacje dla wszystkich uczniów
    02.12.2022 08:27 | więcej »
  • Gminny Turniej Tenisa Stołowego
    Dnia 18 listopada na sali sportowej w Pierzchowie odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców w ramach cyklu Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Nasi uczniowie od początku zawodów prezentowali bardzo dobry poziom wygrywając kilka męczy. Ostatecznie dziewczęta wywalczyły podium zajmując trzecie miejsce w gminie. Chłopcy natomiast po wygraniu kilku męczy uplasowali się na czwartym miejscu.
  • Koszykówka 3 x 3
    28 października nasza szkoła reprezentowała gminę Gdów na zawodach sportowych o Mistrzostwo Powiatu Wielickiego w koszykówce 3x3 . Gratulacje dla chłopaków za godną, sportową postawę i wyrównaną walkę.
    31.10.2022 08:39 | więcej »
  • Zajęcia tańca w szkole
    W każdy czwartek w naszej szkole organizowane są zajęcia taneczno – gimnastyczne z elementami różnych technik akrobatyki.
    25.10.2022 07:56 | więcej »
  • Nasza szkoła 4 razy na podium!

20 października w gminnnej hali sportowej w Gdowie odbyły się gminne zawody w piłce koszykowej 3x3.

Nasza szkoła w czterech różnych kateogriach zdobyła, aż CZTERY miejsca na podium !!!

20.10.2022 15:01 | więcej »