Wybory Samorządu Uczniowskiego 2023/24

18 września br. odbyły się wybory szkolnego Samorządu Uczniowskiego. Wybór przewodniczącego odbywał się w dwóch etapach: w pierwszym uczniowie wszystkich klas wytypowali po 3 przedstawicieli – swoich reprezentantów. W drugim etapie tzw. „trójki klasowe” zebrały się na sali widowiskowej i w głosowaniu tajnym wybrały przewodniczącego szkoły, zastępcę oraz sekretarza.

Decyzją uczniów skład samorządu przedstawia się następująco:

Przewodniczący – Konrad Szostak kl. VII

Zastępca – Amelia Boguta klasa VI

Sekretarz: Gabriela Kwinta i Dominika Kozik

Nad prawidłowym przebiegiem i zachowaniem tajności głosowania czuwała komisja w składzie: p. Eliza Szostak, p. Anna Szostak i p. Dyrektor Mateusz Dylawerski.

Komisja stwierdziła prawomocność wyborów i sporządziła protokół.

Ponieważ samorząd tworzą wszyscy uczniowie szkoły, opiekunowie powołali przedstawicieli klas do całorocznej pracy w samorządzie i przydzielili każdemu zadania do wykonania.

Konradowi i jego „ekipie” gratulujemy odwagi w podjęciu się tego ważnego wyzwania i życzymy wielu sukcesów w sprawowaniu tak zaszczytnego stanowiska.

Wszystkich uczniów już dziś zachęcamy do włączenia się w działalność samorządu.