Dzień Chłopaka

W dniach 28-29 września Samorząd Uczniowski zorganizował Loterię fantową, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów, a szczególnie chłopców, którzy do każdego zakupionego losu z racji swojego święta otrzymywali bonus w postaci bonu ratunkowego na lekcję z różnych przedmiotów. Młodsi chłopcy mogli wykonać sobie tatuaż, a wszyscy uczestnicy loteriady wzięli udział w piątkowym losowaniu nagrody głównej – Voucheru na 2 bilety do kina Cinema City Bonarka. Szczęśliwym zdobywcą biletów został Filip Kilijański – uczeń klasy VII. Filipowi życzymy udanego seansu, a Radzie Rodziców składamy serdeczne podziękowanie za ufundowanie nagrody głównej oraz fantów na loterię. Nad loterią czuwał przewodniczący szkoły Konrad Szostak, sprzedażą kuponów zajęły się Gabrysia Kwinta i Dominika Kozik, przy bonach dyżurowały Lena Kural i Daria Bohus a w rolę tatuażystek wcieliły się Julia Długosz i Alicja Szostak. Cały zysk ze sprzedaży kuponów zostanie przeznaczony na nagrody w konkursach organizowanych przez SU.

Dodatkowo w piątek z okazji Dnia Chłopaka samorząd zorganizował szkolną fotobudkę. Wszyscy mieli możliwość wykonania zdjęć w zabawnych kapeluszach i perukach. Dzieci miały doskonałą okazję do wspólnej zabawy oraz wykonania pamiątkowego zdjęcia. W roli fotografa doskonale sprawdził się Szczepan Woźnica, uczeń klasy VIII. Tego dnia było mnóstwo ciepłych uczuć i pozytywnych emocji, a zrobione fotografie będą sympatyczną pamiątką na długie lata. Bawiliśmy się świetnie !

Z okazji Dnia Chłopaka

wiele uśmiechów, a mało złości,

jak najmniej smutków, dużo radości,

długich wakacji i moc słodyczy.

Tego Wam Drodzy Chłopcy

Samorząd Uczniowski życzy