Pomagamy w Dzień Pizamy

Piątek 2 grudnia był dniem zupełnie wyjątkowym i szczególnie miłym dlatego, że Samorząd Uczniowski ogłosili go Dniem Piżamy. Każdy, kto miał ochotę, mógł w tym dniu paradować po szkole w cieplutkiej i mięciutkiej piżamie, czy też szlafroku jak zrobiły to nasze przedszkolaki.

Dzień Piżamy w szkole był również dniem zwrócenia uwagi na zdrowie i empatię. Dlaczego piżama? - ponieważ to standardowe ubranie chorych dzieci. Jest ona nieodłączną częścią ich codzienności.To, co dla nas jest związane z odpoczynkiem i spokojem, dla innych jest symbolem walki o zdrowie i życie. Chcieliśmy okazać wsparcie wszystkim najmłodszym pacjentom i ich rodzinom w postaci przebrania oraz poprzez możliwość wrzucenia do puszki pieniędzy.Zebrane tego dnia  kwota w wysokości 332,24 zł została w całości przekazana na pomoc dzieciom na oddziałach onkologicznych.Wszystkim serdecznie dziękujemy za aktywny udział akcji i okazane wsparcie!