„Miłość jest wtedy kiedy kogoś lubimy za bardzo” – walentynki w naszej szkole

Dzień świętego Walentego, popularnie zwany walentynkami, wpisał się już na stałe w harmonogram naszych szkolnych imprez i uroczystości. Dlatego nie mogło go zabraknąć również i w tym roku. W naszej szkole nie traktujemy go w kategoriach typowego święta zakochanych, ale przede wszystkim jako okazję do okazania sobie serdeczności, życzliwości, sympatii i pamięci o drugiej osobie.

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i jego opiekunów tradycyjnie zorganizowano „pocztę walentynkową”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe (w większości własnoręcznie wykonane) do specjalnie przygotowanego pudełka. Nasze szkolne listonoszki nie narzekały na brak pracy, było bowiem wiele chętnych osób, które chciały przekazać swoim nauczycielom, kolegom i koleżankom walentynkowe życzenia oraz słodki upominek ufundowany przez Radę Rodziców.