Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca świętowaliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował apel podczas, którego odbył się quiz wiedzy o wiośnie i szkole. Jako pierwsi swoją wiedzę mieli okazje sprawdzić uczniowie klas 0-III. Pytania okazały się nie lada wyzwaniem.

Najlepiej poradziła sobie z nimi klasa II , która zajęła pierwsze miejsce. Następnie odbył się quiz dla uczniów klas IV-VIII. Rywalizacja była zacięta i ostatecznie po dogrywce zwyciężyła klasa VI. W dalszej części apelu odbył się pokaz mody wiosennej i szalonych fryzur oraz prezentacja nosideł, które w tym dniu zastąpiły plecaki. Jak się okazało pomysłowość i kreatywność uczniów w przygotowaniu wiosennych przebrań oraz alternatywnych„tornistrów” nie zna granic. Wszyscy uczestnicy pokazu mody otrzymali drobny upominek, a zwycięzcy quizów nagrody ufundowane przez Samorząd Uczniowski.

Wiosna zawitała w progi naszej szkoły, a wraz z nią  dłuższe i cieplejsze dni, które pozwolą nam spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu.