Spotkanie z Wiedźmami Elizabeth Darling oraz Anną The Old Piernik, czyli wizyta pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej w Gdowie

We wtorek 18 października do naszej szkoły przybyli bibliotekarze Gminnej Biblioteki Publicznej w Gdowie: p. Maciej Gibała wraz ze swymi tajemniczymi towarzyszkami Elizabeth Darling z nieodłączną koleżanką Anną The Old Piernik , aby zachęcić uczniów nie tylko do czytania, ale również do korzystania z zasobów tejże biblioteki.

Wśród naszych uczniów został przeprowadzony casting na stanowisko bibliotekarza-czarodzieja.

Uczniowie klas IV,V i VI musieli poradzić sobie z zadaniami sprawdzającymi ich znajomość książek, ale również umiejętność pracy w grupie. Wiedźmy były bardzo wymagające i nie odpuszczały żadnego zadania, ale dla naszych uczniów nawet „pompki” nie były straszne.

Zajęcia były bardzo ciekawe, a uczniowie bardzo zaangażowali się w powierzone im zadania.

Jak donoszą wieści z Facebooka casting na wiedźmy nadal trwa…

Zajęcia zostały zorganizowane w ramach udziału biblioteki szkolnej w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa.

Bardzo dziękujemy za współpracę i zapraszamy częściej:)