„Z wielkim koszem idzie jesień po lesie. Co w tym koszu Pani Jesień nam niesie?”

Jesień to kolorowa i wyjątkowa pora roku stwarzająca mnóstwo okazji do poznawania otaczającego świata.
Kto by pomyślał, że przedszkolaków odwiedzi sama Pani Jesień z koszem swoich jesiennych darów…. Aby bliżej poznać nową porę roku Pani Jesień się przedstawiła, pokazała dary, które ze sobą przyniosła a żeby wszystkie nowe wiadomości dobrze się utrwaliły porozmawiała z dziećmi o cechach charakterystycznych dla Jesieni i co zmienia się w przyrodzie. Dzieci wspólnie wykonały przepiękną jesienną mandalę z darów Jesieni. Każdy przedszkolak czynnie uczestniczył w zajęciach dlatego Pani Jesień z wielką radością wręczała słodkie upominki. Kim była Pani Jesień? Zgadnijcie samiJ Mamy nadzieję, że tak miło powitana jesień nie będzie nudna i zimna, ale ciepła i bogata w jesienne skarby!