Dzień babci i dziadka

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia.

Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, w dniu 24 stycznia 2024r. odbyło się uroczyste spotkanie z okazji dnia babci i dziadka w naszej szkole.

Przedszkolaki zagrały w przedstawieniu, którego akcja dzieje się w czasach PRL-u. Wydarzenie miało miejsce w kolejce przed sklepem, to tam właśnie dziadek po raz pierwszy spotkał swoją ukochaną babcię. Inscenizacja przepełniona była dużą dawką humoru, muzyką, tańcem i sentymentalnym powrotem do czasów młodości dziadków.

Nie brakowało najlepszych życzeń, wyrazów wdzięczności i miłości wobec ukochanych babć i dziadków oraz wspólnego odśpiewania "Sto lat!".