Statut Świetlica Inne dokumenty mLegitymacja

Świetlica

1. Rodzicom dzieci już uczęszczających do świetlicy szkolnej przypominamy, że wnioski do świetlicy należy składać każdego roku szkolnego.
  2. Świetlica szkolna przeznaczona jest dla dzieci rodziców obojga pracujących lub matek i ojców samotnie wychowujących.
  3. Wnioski należy składać osobiście do dnia 1.09.2022 u wychowawców klas lub w sekretariacie szkoły.
  4. Decyzję o przyjęciu uczniów z klas IV- VIII  Komisja Kwalifikacyjna podejmuje w zależności od ilości wolnych miejsc i możliwości organizacyjnych świetlicy. Do złożonych wniosków należy dołączyć dodatkowe podanie wyjaśniające sytuację rodzinną dziecka.
  5. W przypadku zmiany adresu lub numerów kontaktowych prosimy o dokonanie stosownej korekty w złożonych dokumentach.
  6. Kryteria przyjęcia:
  • kompletnie i prawidłowo wypełniony wniosek złożony w wyznaczonym terminie;
  • rodzice pracujący;
  • rodzice samotnie wychowujący;
  • w  przypadku  nie  spełnienia  powyższych  kryteriów  wnioski  będą  rozpatrywane indywidualnie.

ROK SZKOLNY 2022/2023

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy 2022/2023  - Karta_zgloszenia_dziecka_do_swietlicy(1).doc

Upoważnienie stałe do odbioru dziecke ze świetlicy  - upowaznienie_do_odbioru_dzieci_SP_Ksiaznice.docx

Upoważnienie jednorazowe do odbioru dziecka ze świetlicy  - Upowaznienie-odbior_dzieci_jednorazowe-SP_Ksiaznice.docx